středa 30. října 2013

Na té našé Hané..

... tam só kopce rozsypané.

aneb KOnický KOTár 2013 :-)
To jsem se takhle jednou na podzim (samou radostí, že můžu bezbolestně běhat) vydal na soustředko Hanáckého SCMka. Zkušeně jsem ještě kouknul, kde je embargo na příští rok na akádu, abych se po Magnusím stylu sám nevyautoval.

Hned první trénink jsem stavěl a částečně aj roznášel, takže jeho přínos měl být vlastně úplně nulový a mělo jít jen o pěkné proběhnutí. Ale už při roznášení jsem zjistil, že mapa je nádherná omalovánka a 3kový hustník se dá proletět líp jak jedničkový, takže to nakonec byl docela zatimavý middlík.


Úvodní middle - GPSka moc nespolupracovala, tak je to takový dost podvod

Odpoledne nás čekala romantická procházka v podobě fotoorienťáku. S Peťou jsme skončili až na hraně bedny, páč basketové hřiště bylo na jednom z okrajů vesnice a tam se nám nechtělo. A ani neregulérní boj pomocí internetových technologií nepomohl, páč Benešov má pouze slabý edge a to ještě jenom někde :-D
Večer už následoval pouze krátký NOB a dlouhé doplňování tekutin.

Během slunečného nedělního rána jsme si pak šoupli pohodových 6km na letecké mapě s vrstevnicema. Kdybych nebyl blbé a nezapomněl, že mi na mé dlouhé variantě pár kontrol neroznesou, tak by to docela fičelo. Ale to já jsem, tak jsem si jednu rýhu poctivě prolezl od spoda až nahoru.

Sranda trénink na ortofotu a vrstevnicích

Odpo jsem pak roznášel romantické lesní sprinty na neromanticky negeneralizované mapě, večer se zhostil organizace superpíchače, doplnil tekutiny a děsil se parametrů závodů.
Ale vlastně nakonec přišlo docela překvapení. Oproti očekávání těch 9,1 a 380 či kolik převýšení nebylo tak hrozných, dokonce ani les nebyl typický hanácký fekální, co člověka sežere na počkání. Naopak, pěkný, rychlý, les... Jen ta stavba, ta stavba...

Konický kotár - long
No ale co, nebudu si stěžovat. Takhle na začátek nové tréninkového roku to bylo pěkné potočení, bylo teplo, nepršelo, bylo dobré zázemí. Nohy jsem pořádně roztočil a 3 Litovelské blééé doma :-)

Vlastně vydařený prodloužený víkend!
Žádné komentáře:

Okomentovat