sobota 29. června 2013

Švédsko: První dny

Už jsme konečně dospali deficit způsobený nekonečnou cestou, a tak začal být čas vyrazit do místních nekonečných lesů a trošku se tam poztrácet.
Ve čtvrtek jsme tedy vyrazili na mapáč mého Švédského klubu OK Hällen. Na programu byl middle v pěkném a těžkém terénu. Na kontrolách byly klasicky proužky nějakého mlíka, které umístěné se švýcarskou přesností nebyly vidět, dokud člověk nebyl asi 30cm od objektu. Takže jsem si hned na úvod pohledal jedničku a pak už to šlo jak po másle. Navíc po lese pobíhalo všude plno lidí, což docela zjednodušovalo dohledávku... To je trošku změna oproti běhání na Vsetínsku, kde je úspěch, když krom mě dorazí na trénink další 3 lidi :-)

Postupy z middlovitého tréninku
Další den pokračovalo dospávání, a tak jsme se zmohli jen na výlet na nákupy, pobrat pár keší a koupit si zmrzku v místním přístavu. Zvlášť poslední položka byla na rozpočtu citelná... zmrzlinu za 70Kč si v ČR jen tak člověk nedá :-D

Dneska jsme dostali nabídku na další trénink, který tu měli švédi před pár týdny jako přípravu na Jukolu. Jedinou nevýhodou byla absence kontrol, a tak jsem musel dohledávat hodně pomalu a jistě, abych si věřil, že jsem správně. Ale i to je dobrý trénink...

Postupy z tréninku na Jukolu
Zítra máme v plánu krátký cyklovýlet. A jestli mě po něm Peťa neumlátí, že ji tahám tak daleko na kolo (asi 40km), tak sem zas něco napíšu :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat