čtvrtek 6. června 2013

Pořádání v půl Čínských skalách

Nedávno jsem dostal od Ko4ky nabídku, jestli mu nechci pomoc s roznosem pár kontrol pro Finskou juniorskou repre, která měla v ČR nominačky na blížící se JWOC. Znělo to jako příjemné proběhnutí uprostřed týdne (úterý + středa), navíc v hezkých terénech hned za dubem.

Po celou dobu pořádání nám nádherně přálo počasí, vlastně pršelo jen, když jsme jezdili autem. Ono taky stát 80 minut na startu v polomokrých věcech stačilo, ještě tak aby do toho lilo. Já si s sebou na start nevzal foťák, a tak si musíte pro pár pěkných fotek jednou kliknout, aby vás to hodilo k Mícovi na blog, kde má pěkné fotky

Já přidám jen mapy s tratěmi, na kterých se běželo. Trať middlu byla opravdu výživná (= pěkná) a dalo se na ní pěkně poztrácet :-) Pro srovnání ukázka originální mapy (1 : 7 500) a generalizované repre mapy (1 : 10 000).

Vlevo - původní mapa; vpravo - repre úprava, aneb najdi 10(0) rozdílů :-)
Celá závodní mapa juniorů je na obrázku dole, pro juniorky si klikněte tu.

Middle M20
A co výsledky?
V juniorech vyhrál z našich Mára Minář (gratulace), nejlepšímu Finovi pak nadělil přes dvě minuty. V holkách to bylo naopak - vyhrála finka s náskokem přes dvě míny na nejlepší naši.

Po middlu jsme se rozhodli ujet dešti na Drahanskou vrchovinu do Šubířova - do terénů MS2008. Tam byla druhá část nominaček - závod na klasice. Počasí úplně stejně naprd, ale pořád lepší, než být třeba v Planné nad Lužnicí.

Večer jsme si ještě zpříjemnili čtením návrhu na revizi mapového klíče (díky Béďovi za odkaz). Jsou tam opravdu zajímavé věci. Pokud jste ještě neměli svou pravidelnou denní dávku humoru, tak doporučuju přečíst...

A jaké to tedy bylo v neděli v lese? Tratě byly opravdu zajímavé. Stále si nejsem moc jistý, jaké bylo nejlepší řešení některých voleb. Přikladám tentokrát trať juniorek (to aby se holky necítily diskriminované :-)).

Long W20
Kompletní výsledkový servis a odkazy na všechny mapy jsou pak na reprewebu.

Žádné komentáře:

Okomentovat