čtvrtek 27. června 2013

Cesta do pralesa

Minulý víkend měl být zakončením ne příliš úspěšné jarní části sezony. A vzhledem k absenci většiny reprošů chystajících se na WOC jsem si říkal, že by šlo i zaútočit na první desítku.
Už od začátku se moc nedařilo. A to ani cestou na závody. Noční bouřka znamenala dvouhodinové zpoždění mého vlaku, a tak jsem místo v plánovaných 10 hod dorazil na parkoviště závodů až půl hodinky před startem. Výlet na shromáždiště jsem odložil na neurčito a raděj si utáhl boty a vydal se vztříc karanténě. Nakonec jsem i stihl start a vydal se do lesa.
Od startu bylo docela cítit, že jdu třetí ze svého rozběhu, a tak jsem docela probíjel kapradiny a lopuchy, přes které se moc nedalo běžet. Ale nedělal jsem moc chyby, kontroly jsem si ťukal. Říkal jsem si, že na postup by to mělo v klidu stačit. Podle mezičasů bylo vše podle plánu, ale najednou jsem cestou na sběrku ztratil minutu (nechápu jak), což mě katapultovalo asi 20 sec za postup na desáté místo. Bohužel na postupu na sběrku nešlo z mapy vyčíst, že to spodem bude o tolik pomalejší...

Mapa ze semifinále
Zklamán ze svého nepostupu jsem byl absolutně bez motivace běžet nedělní závod. Bylo mi úplně jedno, jestli budu 33. nebo 64. na MČR... Tak jsem odpoledne a večer aspoň hezky poladil formičku :-)
K neděli bych snad jen dodal, že tratě byly hezké, jen mi přišlo u některých kategorií zbytečně moc kontrol...

Mapa z finále
Po závodech jsem si raděj zabalil svých pět švestek, zbývající místo v batohu jsem vyplnil Peťou a unesl jsem ji do Švédska. To se nám teď na nějakou dobu stalo dočasným domovem. Je v plánu tu nezkrachovat a malinko potočit, tak snad se to povede.

Takhle teď vypadá moje ruka. To je tak když chce člověk prorazit hlavou zeď, nebo rukou větev


Cesta byla dlouhá a zničující. Zvlášť začátek cesty Brno - Praha nám trval něco přes čtyři hodiny :-)

Krátký spánek při čekání na trajekt
Únava na trajektu
Juhůů... už jsme na místě 

Žádné komentáře:

Okomentovat