středa 22. května 2013

Štramberský pouťák

Poslední víkend před státnicemi jsem si říkal, že si zajedu maximálně na nějaký oblasťák. Béčka u Štramberku mi však vzala vítr z plachet, protože kvůli nim v širém okolí nic nebylo. A zabíjet celý víkend na závodech nepřicházelo v úvahu. Navíc terén béček nevypadal dvakrát skvěle... Ikdyž - nakonec musím říct, že terén to (na middle) nemusel být tak špatný, ale stavbu tratí bych navrhl na cenu "antistavba roku" - viz H18B, H21B či D21B.
Já se tomu všemu naštěstí vyhnul a zaznamenal jsem, že hanácí pořádají v sobotu odpoledne přímo ve Štramberku nějaký sprintík. Řekl jsem si, že necelá hoďka cesty a 15 minut závodění mě nezabije, tak jsem jel.
Přece jenom Štramberk (trúbu a šipku) trochu znám, tak jsem čekal trošku kopce, které by mohly být pěkný trénink na Vrbenský štafetový víkend, kterého se mimo jiné týká anketka na blogu :-)
Ale zpátky ke sprintu. Trošku mě mrzí, že prostor byl využit jenom pro takový závodek, skoro bych řekl, že by se tam ani áčkový sprint neztratil. Mapa pěkná, stavba jednodušší, ale rychlá (což potřebuju). Takže přikládám mapu s postupy (a mezičasy...)

Mapa ze sprintu 
PS: Státnice dopadly dobře :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat