pondělí 3. prosince 2012

ONOS Cup 2012 [CZ]

Tak jsem zase jednou po dlouhé době navštívil jeden ze závodů Brněnské zimní ligy. Téměř 150 přihlášených závodníků dalo tušit pěknou konkurenci. A když se k tomu přidá návštěva O-gala předešlého večera/noci, tak bylo jasné, že závod nebude úplně zadarmo.

Kvarteto Žabiňáckých pořadatelů domluvilo pěkné zázemí v útrobách školy v Líšni, takže ani chladné podzimní počasí moc nevadilo.

Z kuloárů jsem se před závody doslechl, že mapa bude trošku punková, tak jsem se na to snažil trochu připravit. Pravda, hned první kontrola mě dost rozhodila. V mapě plot s privátem, v reálu barák.. Tak si říkám - pohoda, bude sranda, je to zimní liga :-D Někteří s tím bojovali mnohem víc... Třeba Zelda pořadatele pěkně sepsul... No asi je zvyklý na trochu jiný level zimních lig. Že by jezdil trénovat do Béďova kraje? Každopádně bych se rád zmínil, že SJ čáry nemusí lícovat s okrajem mapy (stačí si zajet na sever, tam je tato skutečnost poměrně běžná).

A jaká že byla ta stavba trati? Já myslím, že si s tím Danáč pěkně vyhrál!
Nabízela zajímavé volby zprava/zleva/středem. A ono ikdyž je pravá volba nejkratší, tak byla pomalejší než levá! A to kvůli lehkým kopcům...

Volby na K4
Stejně tak byla velmi zajimavá volba na K9, která se ve vysoké závodní rychlosti může zdát vyrovnaná či jasná. Je zde vidět, že 3 ze 4 variant jsou velmi rovnocenné.

Volby na K9
Závod se tedy nakonec (i přes místy dost špatnou mapu) povedl. Výsledky s mezičasy visí už od včerejška na stránkách závodů. Pokud byste chtěli vidět pár hadů, tak ti jsou k dispozici zde. A na závěr jako vždy mapa s mými postupy:


Mimochodem, o-gala bylo taky supr. Fotky najdete na Kadeho stránkách!

Žádné komentáře:

Okomentovat